ZÁPAS
19.02.20 | 1. kolo | Michiru Furuya | Olivia Gram | 6-4, 0-6, 6-1 | W15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Michiru Furuya | Olivia Gram | |
1. podání % | 38/63 (60%) | 43/80 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/38 (58%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/25 (44%) | 13/37 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 41/80 (51%) | 30/63 (48%) |
Vyhrané body celkem | 74/143 (52%) | 69/143 (48%) |
Dvojchyby | 8 | 15 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Michiru Furuya | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Olivia Gram | |
0-0 | ||
Michiru Furuya | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-3 | Olivia Gram | |
0-0 | ||
Michiru Furuya | 2-3 | |
3-3 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Michiru Furuya | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30 | ||
4-4 | Olivia Gram | |
0-0 | ||
Michiru Furuya | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40 | ||
0-2 | Olivia Gram | |
0-0, 0-30 | ||
6-1 |
Japonsko
02.08.93, 30 Let
02.08.93, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dánsko
23.11.00, 23 Let
19 031 $
23.11.00, 23 Let
19 031 $
Michiru Furuya vs. Olivia Gram - Vzájemné zápasy
19.02.20 | 1. kolo | Michiru Furuya | Olivia Gram | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Michiru Furuya form & Olivia Gram form
Michiru Furuya - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Hikaru Yoshikawa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Nagomi Higashitani | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ayaka Kanai | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Natsuki Yoshimoto | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Seri Nayuki | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Karen Tsutsumi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.22 2. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - tráva | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
25.09.22 2. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-4, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Nadia Ravita | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Daries | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Chompoothip Jandakate | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Nadezda Khalturina | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Mingyang Liu | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Himari Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Olivia Gram - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | detail zápasu |