ZÁPAS
19.08.18 | 1. kolo kval. | Michika Ozeki | Shiho Tsukuda | 4-6, 7-64, 6-4 | Tsukuba | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
02.12.00, 23 Let
02.12.00, 23 Let
Michika Ozeki vs. Shiho Tsukuda - Vzájemné zápasy
19.08.18 | 1. kolo kval. | Michika Ozeki | Shiho Tsukuda | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | Tsukuba | tvrdý |
Michika Ozeki form & Shiho Tsukuda form
Michika Ozeki - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Rathi | 6-74, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Anjali Rathi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yubarani Banerjee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Malak El Allami | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 7-612 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 0-6, 0-2, - Michika Ozeki - skreč | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Himari Sato | 6-71, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Shiho Tsukuda - poslední zápasy
W25 Osaka - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kyoto - tvrdý I. | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tsukuba - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Natsumi Shioya | 4-6, 3-6 | detail zápasu |