ZÁPAS
08.04.19 | kvalifik. | Michika Ozeki | Ramu Ueda | 3-6, 6-1, 10-5 | W25 Osaka | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Michika Ozeki | Ramu Ueda | |
1. podání % | 32/62 (52%) | 42/67 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/32 (63%) | 21/42 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/30 (40%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 40/67 (60%) | 30/62 (48%) |
Vyhrané body celkem | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dvojchyby | 7 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Michika Ozeki vs. Ramu Ueda - Vzájemné zápasy
16.06.22 | 2. kolo | Michika Ozeki | Ramu Ueda | 4-6, 7-61, 7-63 | detail zápasu | W15 Chiang | tvrdý |
01.10.19 | kvalifik. | Michika Ozeki | Ramu Ueda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Brisbane | tvrdý |
19.09.19 | 2. kolo | Michika Ozeki | Ramu Ueda | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | W25 Cairns | tvrdý |
08.04.19 | kvalifik. | Michika Ozeki | Ramu Ueda | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | W25 Osaka | tvrdý |
06.06.16 | 1. kolo kval. | Michika Ozeki | Ramu Ueda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Tokyo | tvrdý |
Michika Ozeki form & Ramu Ueda form
Michika Ozeki - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Rathi | 6-74, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Anjali Rathi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yubarani Banerjee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Malak El Allami | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 7-612 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 0-6, 0-2, - Michika Ozeki - skreč | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Himari Sato | 6-71, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Ramu Ueda - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - skreč | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |