ZÁPAS
05.03.20 | 1. kolo | Michika Ozeki | Annerly Poulos | 7-66, 6-3 | W25 Mildura | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Michika Ozeki | Annerly Poulos | |
1. podání % | 51/70 (73%) | 52/72 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/51 (59%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/19 (68%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 35/72 (49%) | 27/70 (39%) |
Vyhrané body celkem | 78/142 (55%) | 64/142 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Annerly Poulos | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michika Ozeki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Annerly Poulos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Michika Ozeki | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Annerly Poulos | |
Michika Ozeki | 3-2 | |
4-2 | Annerly Poulos | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-A | ||
Michika Ozeki | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Annerly Poulos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-A | ||
Michika Ozeki | 4-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Annerly Poulos | |
0-0 | ||
Michika Ozeki | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Annerly Poulos | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-6, 3-6, 4-6, 5-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Michika Ozeki | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Annerly Poulos | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Michika Ozeki | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-2 | Annerly Poulos | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michika Ozeki | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Annerly Poulos | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
08.01.03, 21 Let
08.01.03, 21 Let
Michika Ozeki vs. Annerly Poulos - Vzájemné zápasy
05.03.20 | 1. kolo | Michika Ozeki | Annerly Poulos | 7-66, 6-3 | detail zápasu | W25 Mildura | tráva |
Michika Ozeki form & Annerly Poulos form
Michika Ozeki - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Rathi | 6-74, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Anjali Rathi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yubarani Banerjee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Malak El Allami | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 7-612 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 0-6, 0-2, - Michika Ozeki - skreč | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Himari Sato | 6-71, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Annerly Poulos - poslední zápasy
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Lara Walker | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Lea Ma | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Prescott | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.22 2. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | -def. | detail zápasu | |
06.07.22 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Emma Pedretti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Shona Nakano | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Sijia Wei | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 2-1, Beatrice Laura Pirtac - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.22 kvalifik. | vs. Mao Mushika | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Kashmira Manohar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.06.22 čtvrtfinále | vs. Honoka Kobayashi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.06.22 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Megan Markov | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Destanee Aiava | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-2, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Asia Muhammad | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Sarah Rokusek | 7-5, 6-2 | detail zápasu |