ZÁPAS
19.02.18 | 1. kolo kval. | Michelle Larcher De Brito | Nina Ugrelidze | 6-2, 6-2 | Rancho Santa | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
09.09.95, 28 Let
09.09.95, 28 Let
Michelle Larcher De Brito vs. Nina Ugrelidze - Vzájemné zápasy
19.02.18 | 1. kolo kval. | Michelle Larcher De Brito | Nina Ugrelidze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Rancho Santa | tvrdý |
Michelle Larcher De Brito form & Nina Ugrelidze form
Michelle Larcher De Brito - poslední zápasy
Tampa - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Salome Devidze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
20.02.18 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.18 kvalifik. | vs. Lorraine M. Guillermo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.18 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Surprise - tvrdý | ||||
13.02.18 2. kolo kval. | vs. Anna Ustinoff | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.18 kvalifik. | vs. Marine Partaud | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.18 1. kolo kval. | vs. Cali Jankowski | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
28.01.18 1. kolo kval. | vs. Usue Maitane Arconada | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Gatineau - tvrdý | ||||
17.07.17 1. kolo | vs. Ellen Perez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Winnipeg - tvrdý | ||||
10.07.17 1. kolo | vs. Miharu Imanishi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
29.06.17 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Kulichkova | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.17 1. kolo kval. | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-74, 8-6 | detail zápasu | |
Birmingham - tráva | ||||
18.06.17 2. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.17 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cako | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Nottingham - tráva | ||||
10.06.17 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
20.05.17 semifinále | vs. Sofya Zhuk | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.17 čtvrtfinále | vs. Katherine Sebov | 0-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
18.05.17 2. kolo | vs. Taylor Johnson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.17 1. kolo | vs. Catherine Leduc | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
11.05.17 2. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.17 1. kolo | vs. River Hart | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Lauren Embree | 5-7, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
02.05.17 1. kolo | vs. Lauren Albanese | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Charlottesville - antuka | ||||
26.04.17 1. kolo | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dothan - antuka | ||||
21.04.17 čtvrtfinále | vs. Barbara Haas | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.04.17 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.04.17 1. kolo | vs. Elitsa Kostova | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
02.04.17 2. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-75 | detail zápasu |
Nina Ugrelidze - poslední zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 2-6, 10-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Candela Cimarra Munoz | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 6-3, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marta Domenech Guarch | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
28.02.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-75, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Rocio Rojo Domingo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Ekua Youri | 7-65, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Rebecca Amerio | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Elia Rozanes | 6-75, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Jeannieross Barcia Guquib | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Carolina Gomez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Marina Benito | 3-6, 3-6 | detail zápasu |