ZÁPAS
08.08.17 | 1. kolo | Michaela Honcova | Kimberley Zimmermann | 6-2, 7-5 | Koksijde | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Michaela Honcova | Kimberley Zimmermann | |
1. podání % | 46/55 (84%) | 43/64 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/46 (74%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/9 (67%) | 8/21 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 30/64 (47%) | 15/55 (27%) |
Vyhrané body celkem | 70/119 (59%) | 49/119 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Michaela Honcova vs. Kimberley Zimmermann - Vzájemné zápasy
30.08.17 | 2. kolo | Michaela Honcova | Kimberley Zimmermann | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Bagnatica | antuka |
08.08.17 | 1. kolo | Michaela Honcova | Kimberley Zimmermann | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Koksijde | antuka |
09.11.15 | kvalifik. | Michaela Honcova | Kimberley Zimmermann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Bratislava | tvrdý I. |
Michaela Honcova form & Kimberley Zimmermann form
Michaela Honcova - poslední zápasy
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - skreč | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 kvalifik. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W80 Palm - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.19 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
17.10.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.18 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu |
Kimberley Zimmermann - poslední zápasy
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.21 kvalifik. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.21 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
20.06.21 kvalifik. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - skreč | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.21 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detail zápasu |