ZÁPAS
29.08.17 | 1. kolo | Michaela Honcova | Anastasia Grymalska | 6-1, 6-3 | Bagnatica | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Michaela Honcova | Anastasia Grymalska | |
1. podání % | 35/47 (74%) | 56/71 (79%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/35 (51%) | 21/56 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 43/71 (61%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané body celkem | 68/118 (58%) | 50/118 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Michaela Honcova vs. Anastasia Grymalska - Vzájemné zápasy
07.04.18 | semifinále | Anastasia Grymalska | Michaela Honcova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
29.08.17 | 1. kolo | Michaela Honcova | Anastasia Grymalska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Bagnatica | antuka |
28.04.14 | 1. kolo | Michaela Honcova | Anastasia Grymalska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Wiesbaden | antuka |
21.01.13 | kvalifik. | Michaela Honcova | Anastasia Grymalska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Andrezieux Boutheon | tvrdý I. |
Michaela Honcova form & Anastasia Grymalska form
Michaela Honcova - poslední zápasy
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - skreč | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W80 Palm - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.19 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
17.10.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.18 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu |
Anastasia Grymalska - poslední zápasy
W15 Pescara - antuka | ||||
06.08.22 finále | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.22 semifinále | vs. Federica Bilardo | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.22 čtvrtfinále | vs. Giorgia Pinto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.22 2. kolo | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Perugia - antuka | ||||
22.07.22 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.22 2. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Versmold - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 6-1, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
31.05.22 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Marrakech - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Oumaima Aziz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Budapest - antuka | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
08.08.21 finále | vs. Anna Turati | 2-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.21 semifinále | vs. Emiliana Arango | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
06.08.21 čtvrtfinále | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Lia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
26.06.21 semifinále | vs. Anne Schaefer | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu |