ZÁPAS
10.06.18 | finále | Michaela Bayerlova | Satsuki Takamura | 6-2, 6-1 | Banja Luka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Michaela Bayerlova | Satsuki Takamura | |
1. podání % | 26/48 (54%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/26 (69%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/22 (59%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 29/47 (62%) | 17/48 (35%) |
Vyhrané body celkem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Michaela Bayerlova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Satsuki Takamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Satsuki Takamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Michaela Bayerlova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Satsuki Takamura | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-0 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michaela Bayerlova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Satsuki Takamura | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Michaela Bayerlova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Michaela Bayerlova vs. Satsuki Takamura - Vzájemné zápasy
10.06.18 | finále | Michaela Bayerlova | Satsuki Takamura | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Banja Luka | antuka |
Michaela Bayerlova form & Satsuki Takamura form
Michaela Bayerlova - poslední zápasy
W15 Telde - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Florianopolis - antuka | ||||
04.04.24 čtvrtfinále | vs. Georgia Pedone | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-0, Martina Capurro Taborda - skreč | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
29.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Lilian Poling | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Berta Bonardi | 7-61, 7-63 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Kate Fakih | 6-4, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Aspen Schuman | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Jamie Loeb | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Kayla Cross | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 7-65, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Anna Frey | 6-4, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Kayla Cross | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Kristina Voznyak | 0-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Carmen Corley | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Mio Mushika | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ruby Young | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
15.12.23 semifinále | vs. Mao Mushika | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.12.23 čtvrtfinále | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Satsuki Takamura - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Anita Wagner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.19 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jovana Babic | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Jelena Lukic | 6-75, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Kristyna Hrabalova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 6-75, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 7-67, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Jelena Lukic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Huliya Esen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
15.06.18 čtvrtfinále | vs. Xinyu Wang | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
10.06.18 finále | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 semifinále | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.18 čtvrtfinále | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.18 2. kolo | vs. Katja Milas | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 6-0, 6-3 | detail zápasu |