ZÁPAS
14.09.16 | 1. kolo | Mia Rabinowitz | Jane Wasserson | 6-2, 4-6, 6-1 | Ashkelon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mia Rabinowitz | Jane Wasserson | |
1. podání % | 69/94 (73%) | 56/73 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/69 (62%) | 28/56 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/25 (40%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 40/73 (55%) | 41/94 (44%) |
Vyhrané body celkem | 93/167 (56%) | 74/167 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
USA
21.10.98, 25 Let
21.10.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Mia Rabinowitz vs. Jane Wasserson - Vzájemné zápasy
14.09.16 | 1. kolo | Mia Rabinowitz | Jane Wasserson | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | Ashkelon | tvrdý |
Mia Rabinowitz form & Jane Wasserson form
Mia Rabinowitz - poslední zápasy
Bethany Beach - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Safiya Carrington | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Brackin | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
03.05.17 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.17 1. kolo | vs. Laura Deigman | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Riva Hondiashvili | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Alona Kruglov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Amanda Rodgers | 6-77, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Shir Azran | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.16 kvalifik. | vs. Inbar Cohen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Ema Lazic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.16 kvalifik. | vs. Ofri Lankri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Korolova | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
16.09.16 čtvrtfinále | vs. Jennifer Zerbone | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.16 2. kolo | vs. Sean Lodzki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
14.09.16 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Amit Miran | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Shahar Biran | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Jane Wasserson - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 1-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Alexandra Anttila | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 kvalifik. | vs. Steffi Carruthers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Malibu - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Lucianna Piedra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Laura Ashley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Fatma Al Nabhani | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Honolulu - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Tara Moore | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Orlando - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Gracie Epps | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wesley - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Caserta - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucaramanga - antuka | ||||
24.04.19 kvalifik. | vs. Isabella Ruiz Buitrago | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Carla Lucero | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.19 1. kolo kval. | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Nastassja Burnett | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 3-6 | detail zápasu |