Švajčiarsko
07.08.98, 25 Let
28 926 $
07.08.98, 25 Let
28 926 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nicole Gadient vs. Mia Eklund - Vzájemné zápasy
27.11.18 | 1. kolo | Mia Eklund | Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Nicole Gadient form & Mia Eklund form
Nicole Gadient - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Mia Eklund - poslední zápasy
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 7-5, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.03.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
23.11.18 čtvrtfinále | vs. Chiara Scholl | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
15.11.18 1. kolo | vs. Hind Abdelouahid | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.18 1. kolo | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Oliwia Szymczuch | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon - tvrdý | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Ana Vrljic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Olga Puchkova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.18 kvalifik. | vs. Anastasia Mironova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 0-1, - Mia Eklund - skreč | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Lisson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Lucia Marzal Martinez | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alicia Alegre | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
15.06.18 čtvrtfinále | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 1-6 | detail zápasu |