Kanada
27.09.00, 23 Let
27.09.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Justine Bryson vs. Merna Refaat - Vzájemné zápasy
09.12.18 | 1. kolo kval. | Merna Refaat | Justine Bryson | 7-63, 6-1 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Justine Bryson form & Merna Refaat form
Justine Bryson - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.20 kvalifik. | vs. Chiara Catini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 6-2, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
14.09.20 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Merna Refaat | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
26.11.18 kvalifik. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Mey Ayari | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Sarra Ata | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Arina Kuznetsova | 5-2, Arina Kuznetsova - skreč | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.18 kvalifik. | vs. Adele Diana Biba | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Merna Refaat - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Elizaveta Krokhina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 0-6, - Merna Refaat - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Laura Samsonova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-4, Ola Abou Zekry - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Carlotta Moccia | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 4-1, Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-1, Kristina Milenkovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 2-6 | detail zápasu |