INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Petra Januskova vs. Merel Hoedt - Vzájemné zápasy
12.06.18 | 1. kolo | Merel Hoedt | Petra Januskova | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Petra Januskova form & Merel Hoedt form
Petra Januskova - poslední zápasy
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ellen Allgurin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Granby - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Gatineau - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jessica Ho | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.19 kvalifik. | vs. Connie Ma | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Williamsburg - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Jaedan Brown | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.19 čtvrtfinále | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-4, - Petra Januskova - skreč | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Reka Farbas | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Yolande Leacock | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
05.11.18 2. kolo kval. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Epiphany Turner | 4-6, 4-0, Epiphany Turner - skreč | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Jones | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
14.09.18 čtvrtfinále | vs. Magdalena Pantuckova | 7-63, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Katerina Vankova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Petra Sedlackova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo | vs. Franziska Kommer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
13.07.18 čtvrtfinále | vs. Ida Jarlskog | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Merel Hoedt - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |