ZÁPAS
12.03.19 | kvalifik. | Melis Yasar | Maria Tanasescu | 7-5, 7-5 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švédsko
23.04.00, 23 Let
10 270 $
23.04.00, 23 Let
10 270 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
06.10.00, 23 Let
06.10.00, 23 Let
Melis Yasar vs. Maria Tanasescu - Vzájemné zápasy
12.03.19 | kvalifik. | Melis Yasar | Maria Tanasescu | 7-5, 7-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Melis Yasar form & Maria Tanasescu form
Melis Yasar - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.07.22 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Olsson | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.22 čtvrtfinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.22 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.22 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Helsingborg - tvrdý I. | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Julia Riera | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Aubane Droguet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.21 kvalifik. | vs. Gianna Pielet | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Elena Micic | 6-3, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Jonkoping - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-74, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Dubai - tvrdý | ||||
29.03.21 kvalifik. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.21 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Maria Tanasescu - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.11.19 1. kolo | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.19 kvalifik. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | detail zápasu |