ZÁPAS
11.05.18 | čtvrtfinále | Melis Sezer | Sadafmoh Tolibova | 4-6, 6-3, 6-4 | Sajur | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Melis Sezer | Sadafmoh Tolibova | |
1. podání % | 98/118 (83%) | 57/86 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 53/98 (54%) | 26/57 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/20 (30%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané break-bally | 9/14 (64%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 46/86 (53%) | 59/118 (50%) |
Vyhrané body celkem | 105/204 (51%) | 99/204 (49%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Melis Sezer | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Melis Sezer | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Melis Sezer | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Melis Sezer | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Melis Sezer | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melis Sezer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Melis Sezer | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Melis Sezer | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Melis Sezer | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Melis Sezer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Melis Sezer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Melis Sezer | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Melis Sezer | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Melis Sezer | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Melis Sezer vs. Sadafmoh Tolibova - Vzájemné zápasy
11.05.18 | čtvrtfinále | Melis Sezer | Sadafmoh Tolibova | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Sajur | tvrdý |
29.05.16 | finále | Melis Sezer | Sadafmoh Tolibova | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Baku | tvrdý |
Melis Sezer form & Sadafmoh Tolibova form
Melis Sezer - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - skreč | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Sadafmoh Tolibova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - skreč | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
07.06.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.19 2. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.19 čtvrtfinále | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - skreč | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |