INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Gabriela Nicole Tatarus vs. Melis Sezer - Vzájemné zápasy
08.11.18 | 2. kolo | Melis Sezer | Gabriela Nicole Tatarus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Gabriela Nicole Tatarus form & Melis Sezer form
Gabriela Nicole Tatarus - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu |
Melis Sezer - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - skreč | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu |