ZÁPAS
09.10.17 | 1. kolo | Melina Ferrero | Warona Mdlulwa | 6-2, 6-2 | Buenos Aires | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Melina Ferrero | Warona Mdlulwa | |
1. podání % | 29/49 (59%) | 24/52 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/29 (69%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané body celkem | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dvojchyby | 6 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
17.02.00, 24 Let
13 720 $
17.02.00, 24 Let
13 720 $
Melina Ferrero vs. Warona Mdlulwa - Vzájemné zápasy
09.10.17 | 1. kolo | Melina Ferrero | Warona Mdlulwa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
Melina Ferrero form & Warona Mdlulwa form
Melina Ferrero - poslední zápasy
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.10.19 1. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 2-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Juana Larranaga | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
16.11.18 semifinále | vs. Carla Lucero | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.11.18 čtvrtfinále | vs. Barbara Gatica | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.18 2. kolo | vs. Chiara Desia D'Abarno | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Candela Bugnon | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
03.11.18 2. kolo kval. | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Carla Lucero | 2-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Ludmila Magali Alvez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Mila Burek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Carla Touly | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Leonie Nutz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Kristy Jorgensen | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Lucia Zelenka | 0-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Catanduva - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Dolores Molina Portela | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Vitoria De Brito Francisco | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Sara Gimenez | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lambare - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Eugenia Ganga | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.17 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Warona Mdlulwa - poslední zápasy
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Santa - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
23.03.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 6-1 | detail zápasu |