ZÁPAS
11.09.19 | 1. kolo | Melanie Stokke | Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | W25 St. | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Melanie Stokke | Mira Antonitsch | |
1. podání % | 33/52 (63%) | 28/48 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/33 (67%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/48 (56%) | 18/52 (35%) |
Vyhrané body celkem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Melanie Stokke | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Melanie Stokke | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Melanie Stokke | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Melanie Stokke | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Mira Antonitsch | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Melanie Stokke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Melanie Stokke | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Melanie Stokke | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Melanie Stokke | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Mira Antonitsch | |
0-0 | ||
Melanie Stokke | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Melanie Stokke | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Melanie Stokke vs. Mira Antonitsch - Vzájemné zápasy
11.09.19 | 1. kolo | Melanie Stokke | Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 St. | antuka |
Melanie Stokke form & Mira Antonitsch form
Melanie Stokke - poslední zápasy
W25 Perugia - antuka | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.22 kvalifik. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
16.07.21 čtvrtfinále | vs. Georgia Drummy | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
15.07.21 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.21 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Helene Pellicano | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.06.21 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Mara Marty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marta Custic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-2, - Melanie Stokke - skreč | detail zápasu |
Mira Antonitsch - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
15.06.22 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - skreč | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Trieste - antuka | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.20 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
29.08.20 finále | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.20 semifinále | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.20 čtvrtfinále | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.20 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detail zápasu |