ZÁPAS
29.06.17 | 2. kolo | Melanie Stokke | Marina Melnikova | 6-1, 7-63 | Lund | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Melanie Stokke | Marina Melnikova | |
1. podání % | 47/73 (64%) | 43/60 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/47 (64%) | 16/43 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/26 (31%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/60 (62%) | 35/73 (48%) |
Vyhrané body celkem | 75/133 (56%) | 58/133 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Melanie Stokke vs. Marina Melnikova - Vzájemné zápasy
13.03.18 | 1. kolo | Melanie Stokke | Marina Melnikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
29.06.17 | 2. kolo | Melanie Stokke | Marina Melnikova | 6-1, 7-63 | detail zápasu | Lund | antuka |
Melanie Stokke form & Marina Melnikova form
Melanie Stokke - poslední zápasy
W25 Perugia - antuka | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.22 kvalifik. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
16.07.21 čtvrtfinále | vs. Georgia Drummy | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
15.07.21 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.21 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Helene Pellicano | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.06.21 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Mara Marty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marta Custic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-2, - Melanie Stokke - skreč | detail zápasu |
Marina Melnikova - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |