ZÁPAS
30.10.19 | 1. kolo | Melanie Klaffner | Lara Panfilov | 4-2, - skreč | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Melanie Klaffner | Lara Panfilov | |
1. podání % | 9/14 (64%) | 10/19 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 5/9 (56%) | 6/10 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/5 (80%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 11/19 (58%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body celkem | 20/33 (61%) | 13/33 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
10.08.00, 23 Let
10.08.00, 23 Let
Melanie Klaffner vs. Lara Panfilov - Vzájemné zápasy
30.10.19 | 1. kolo | Melanie Klaffner | Lara Panfilov | 4-2, Lara Panfilov - skreč | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Melanie Klaffner form & Lara Panfilov form
Melanie Klaffner - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Lara Panfilov - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | - Lara Panfilov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detail zápasu |