Nemecko
24.05.00, 23 Let
24.05.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Maja Issler vs. Melania Delai - Vzájemné zápasy
15.11.18 | 1. kolo | Melania Delai | Maja Issler | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Maja Issler form & Melania Delai form
Maja Issler - poslední zápasy
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Martina Pradova | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Dublin - koberec | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Natasha Fourouclas | 7-67, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Natasha Fourouclas | 7-67, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
15.11.18 1. kolo | vs. Melania Delai | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Manon Peral | Manon Peral - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Hind Abdelouahid | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Samantha Koelliker | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Minori Yonehara | 3-6, 6-4, 2-2, Minori Yonehara - skreč | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Juliette Bastin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Martina Girardi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Las Palmas - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Manisha Foster | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Anna Stefani | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Katharina Lehnert | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Eden Sophie Schlagenhauf | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.03.15 2. kolo kval. | vs. Jessica Crivelletto | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Melania Delai - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-73, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Brandy Walker | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Forcisi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Denisa Elena Plesa | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 6-73 | detail zápasu |