ZÁPAS
28.01.20 | 2. kolo | Melania Delai | Angelina Wirges | 6-1, 6-4 | Australian Open | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Angelina Wirges | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Melania Delai | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-0 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Melania Delai | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Melania Delai | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Melania Delai | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Angelina Wirges | |
0-0 | ||
Melania Delai | 1-1 | |
2-1 | Angelina Wirges | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Melania Delai | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melania Delai | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Melania Delai | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Melania Delai vs. Angelina Wirges - Vzájemné zápasy
28.01.20 | 2. kolo | Melania Delai | Angelina Wirges | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Australian Open | tvrdý |
Melania Delai form & Angelina Wirges form
Melania Delai - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-73, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Brandy Walker | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Martina Forcisi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Denisa Elena Plesa | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Lara Michel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 6-73 | detail zápasu |
Angelina Wirges - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Haley Giavara | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jada Robinson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Federica Urgesi | 2-6, 7-61, 10-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Demirtzi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Sona Depesova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Orla Cooper | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 1-6 | detail zápasu |