ZÁPAS
18.05.17 | čtvrtfinále | Meiling Wang | Shuo Feng | 4-6, 6-4, 6-1 | Qujing | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Meiling Wang | Shuo Feng | |
1. podání % | 69/100 (69%) | 58/85 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/69 (57%) | 31/58 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/31 (61%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 41/85 (48%) | 42/100 (42%) |
Vyhrané body celkem | 99/185 (54%) | 86/185 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Meiling Wang vs. Shuo Feng - Vzájemné zápasy
15.06.23 | 2. kolo | Meiling Wang | Shuo Feng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Tianjin | tvrdý |
18.05.17 | čtvrtfinále | Meiling Wang | Shuo Feng | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Qujing | tvrdý |
Meiling Wang form & Shuo Feng form
Meiling Wang - poslední zápasy
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Natasha Sengphrachanh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Tianmi Mi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Wushuang Zheng | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Yajing Cao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
17.06.23 semifinále | vs. Yidi Yang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Zi Ye Zhang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Shuo Feng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Jiaqi Huang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 3-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.05.23 finále | vs. Ziva Falkner | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
06.05.23 semifinále | vs. Maja Radenkovic | 6-78, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Matilde Mariani | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Shuo Feng - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Chiara Torrieri | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tyra Lithiby | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Jin Zhang | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xinyu Jiang | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Fang An Lin | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Yufei Ren | 7-5, 5-7, 0-3, - Shuo Feng - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Huang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Xue Cao | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Yujiao Che | 6-2, 6-1 | detail zápasu |