ZÁPAS
14.10.18 | 1. kolo kval. | Mayuka Aikawa | Sae Haraguchi | 6-1, 3-6, 7-5 | Hamamatsu | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
30.08.97, 26 Let
30.08.97, 26 Let
Mayuka Aikawa vs. Sae Haraguchi - Vzájemné zápasy
14.10.18 | 1. kolo kval. | Mayuka Aikawa | Sae Haraguchi | 6-1, 3-6, 7-5 | detail zápasu | Hamamatsu | koberec |
Mayuka Aikawa form & Sae Haraguchi form
Mayuka Aikawa - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Sae Haraguchi - poslední zápasy
W25 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.19 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
10.06.18 kvalifik. | vs. Anastasia Berezov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 2. kolo kval. | vs. Sayaka Suzuki | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hamamatsu - koberec | ||||
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Shiho Hisamatsu | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Michaela Haet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
28.03.16 2. kolo kval. | vs. Sari Baba | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Hitomi Yokokawa | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Minami Shuto | 2-6, 1-6 | detail zápasu |