Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
17.07.99, 24 Let
17.07.99, 24 Let
Mayuka Aikawa vs. Dami Lee - Vzájemné zápasy
13.05.18 | 1. kolo kval. | Mayuka Aikawa | Dami Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Incheon | tvrdý |
Mayuka Aikawa form & Dami Lee form
Mayuka Aikawa - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Dami Lee - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Eunyeong Park | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Eun Ji Lee | 1-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Seo Yun Choi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Yesung Choo | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Yuyun Chen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Woojeong Yang | 6-1, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Sun Min Ha | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 5-7, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Soo Ha Jang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. A Young Jang | 4-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Haram Kim | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
02.09.22 čtvrtfinále | vs. So-Ra Lee | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 0-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Sumin Kim | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Sebin Eom | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Yeong Won Jeong | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Minseo Kim (2004) | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Sun Min Ha | 1-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Seora Min | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Eunji Lee (2001) | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 6-1, 2-6, 16-14 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 4-6, 1-6 | detail zápasu |