ZÁPAS
13.03.17 | 2. kolo kval. | Maya Tahan | Maria Victoria Negoita | 6-1, 6-2 | Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.07.00, 23 Let
11.07.00, 23 Let
Maya Tahan vs. Maria Victoria Negoita - Vzájemné zápasy
13.03.17 | 2. kolo kval. | Maya Tahan | Maria Victoria Negoita | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Maya Tahan form & Maria Victoria Negoita form
Maya Tahan - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
09.08.20 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Vanessa Ong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Diana Nekhorosheva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Celestine Avomo Ella | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Madison Westby | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.04.19 čtvrtfinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Shahar Biran | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Stella Chianello | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Maria Victoria Negoita - poslední zápasy
Heraklion - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Sophie Walzl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Zafiropoulou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Zoi Meers | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Brittany Collens | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Subotic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Zaneta Malinovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Emilija Kojcic | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-4, 3-0, Katerina Antoniou - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Domenika Turkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Sotomayor Chicote | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Jovana Vukovic | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu |