ZÁPAS
10.10.18 | 2. kolo | Maya Tahan | Darya Shvartsmann | 3-6, 6-3, 7-64 | Ashkelon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Maya Tahan | Darya Shvartsmann | |
1. podání % | 83/111 (75%) | 64/97 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/83 (49%) | 35/64 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/28 (50%) | 13/33 (39%) |
Vyhrané break-bally | 8/14 (57%) | 8/14 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 49/97 (51%) | 56/111 (50%) |
Vyhrané body celkem | 104/208 (50%) | 104/208 (50%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maya Tahan | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-2 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 30-40 | ||
1-3 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maya Tahan | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maya Tahan | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Maya Tahan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maya Tahan | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maya Tahan | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maya Tahan | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maya Tahan | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maya Tahan | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maya Tahan | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40[BP] | ||
3-1 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
3-2 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maya Tahan | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maya Tahan | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maya Tahan | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Darya Shvartsmann | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
05.07.01, 22 Let
05.07.01, 22 Let
Maya Tahan vs. Darya Shvartsmann - Vzájemné zápasy
10.10.18 | 2. kolo | Maya Tahan | Darya Shvartsmann | 3-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | Ashkelon | tvrdý |
Maya Tahan form & Darya Shvartsmann form
Maya Tahan - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
09.08.20 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Vanessa Ong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Nika Shytkouskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Alicia Barnett | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Leonie Kung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Diana Nekhorosheva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Celestine Avomo Ella | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Madison Westby | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.04.19 čtvrtfinále | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Shahar Biran | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Stella Chianello | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Darya Shvartsmann - poslední zápasy
W25 Netanya - tvrdý | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Sapir Cohen | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Ester Fesiuk | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.22 kvalifik. | vs. Anna Borovinskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.03.22 kvalifik. | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 7-62, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.10.21 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Briana Szabo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.06.21 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Iroda Makhamatjonova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.06.21 kvalifik. | vs. Alina Silich | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu |