ZÁPAS
17.04.18 | 2. kolo kval. | Mathilde Armitano | Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | Obidos | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mathilde Armitano vs. Irene Burillo Escorihuela - Vzájemné zápasy
17.04.18 | 2. kolo kval. | Mathilde Armitano | Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Obidos | koberec |
Mathilde Armitano form & Irene Burillo Escorihuela form
Mathilde Armitano - poslední zápasy
W25 St. - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-67, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Vivien Juhaszova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Manon Leonard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Margaux Orange | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.19 čtvrtfinále | vs. Anna Ukolova | 2-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Emily Casteleyn | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
27.07.19 semifinále | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.07.19 čtvrtfinále | vs. Sophia Biolay | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.19 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Lou Anne Guerbert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
21.07.19 finále | vs. Susanne Celik | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Marie Villet | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Maneva Rakotomalala | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25+H Montpellier - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Valentine Vigne | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Dominique Ibarra Gomez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Irene Burillo Escorihuela - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 7-69 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-71, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Zoe Hitt | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
15.02.24 čtvrtfinále | vs. Jule Niemeier | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Adriana Reami | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 7-66, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Mitu | 3-6, 7-67, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 4-6 | detail zápasu |