ZÁPAS
05.02.19 | 1. kolo | Maryna Chernyshova | Ioana Gaspar | 6-2, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maryna Chernyshova | Ioana Gaspar | |
1. podání % | 33/45 (73%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/33 (64%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/12 (33%) | 4/19 (21%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/37 (78%) | 20/45 (44%) |
Vyhrané body celkem | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maryna Chernyshova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
1-2 | Ioana Gaspar | |
2-2 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Ioana Gaspar | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maryna Chernyshova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ioana Gaspar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maryna Chernyshova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-1 | Ioana Gaspar | |
5-1 | Ioana Gaspar | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maryna Chernyshova vs. Ioana Gaspar - Vzájemné zápasy
05.02.19 | 1. kolo | Maryna Chernyshova | Ioana Gaspar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Maryna Chernyshova form & Ioana Gaspar form
Maryna Chernyshova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - skreč | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.03.22 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Szekesfehervar - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - skreč | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Zagreb - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.19 čtvrtfinále | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - skreč | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Ioana Gaspar - poslední zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
02.07.21 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.21 semifinále | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | detail zápasu |