Martyna Kubka vs. Stefania Rogozinska Dzik 22.06.2020

Martyna Kubka vs. Stefania Rogozinska Dzik 22.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

22.06.201. koloMartyna Kubka Stefania Rogozinska Dzik 6-1, 6-1 All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 15-0
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva1-0
0-0, 30-0, 40-15
2-0Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP]
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva3-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30
4-0Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva5-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP]
5-1Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 30-0
6-1
2
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva0-0
0-0, 30-0, 30-15
1-0Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], A-40[BP]
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva2-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-A[BP]
3-0Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 15-0
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva4-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-40[BP]
4-1Stefania Rogozinska Dzik Stefania Rogozinska Dzik podáva
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Martyna Kubka Martyna Kubka podáva5-1
0-0, 0-30, 30-30
6-1

Martyna Kubka
Poľsko
19.04.01, 19 Let




870
20

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
07.07.01, 19 Let




791
25

Stefania Rogozinska Dzik
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Martyna Kubka vs. Stefania Rogozinska Dzik - Vzájemné zápasy

22.06.201. koloMartyna KubkaStefania Rogozinska Dzik6-1, 6-1 detail zápasu All Lower antuka

Martyna Kubka - poslední zápasy

All Lower - antuka
23.06.20
1. kolo
vs. Katarzyna Piter6-2, 6-1 výhradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Stefania Rogozinska Dzik6-1, 6-1 výhradetail zápasu
JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Caroline Romeo1-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Mbali Langa6-1, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Rebecca Brody6-1, 6-1 výhradetail zápasu
JAR W25 Potchefstroom - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Shavit Kimchi6-1, 4-6, 6-76 prohradetail zápasu
02.03.20
kvalifik.
vs. Alina Michalitsch6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Natela Dzalamidze6-4, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
21.01.20
1. kolo
vs. Jacqueline Cabaj Awad2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. Gabriella Taylor3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
10.01.20
čtvrtfinále
vs. Zeel Desai5-7, 4-6 prohradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Tereza Mihalikova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Alessia Tagliente6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Joanna Zawadzka0-6, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Jana Kolodynska6-2, 6-3 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Elizaveta Koklina6-1, 1-0, Elizaveta Koklina - skrečvýhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
25.10.19
čtvrtfinále
vs. Camilla Rosatello6-3, 5-7, 2-6 prohradetail zápasu
24.10.19
2. kolo
vs. Kelia Le Bihan5-7, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Katarina Kuzmova (2001)7-62, 3-6, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
05.10.19
semifinále
vs. Anja Wildgruber3-6, 6-2, 6-79 prohradetail zápasu
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Kathleen Kanev6-4, 6-3 výhradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Eliessa Vanlangendonck6-1, 3-6, 7-69 výhradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Shavit Kimchi7-66, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
27.09.19
čtvrtfinále
vs. Maria Timofeeva1-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.09.19
2. kolo
vs. Lara Schmidt7-5, 3-1, Lara Schmidt - skrečvýhradetail zápasu
24.09.19
1. kolo
vs. Olga Helmi6-2, 7-64 výhradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
06.08.19
kvalifik.
vs. Iryna Shymanovich7-5, 3-6, 6-10 prohradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Petia Arshinkova6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Poland W25 Grodzisk - antuka
01.08.19
2. kolo
vs. Maja Chwalinska5-7, 5-7 prohradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Magdalena Hedrzak6-0, 6-2 výhradetail zápasu

Stefania Rogozinska Dzik - poslední zápasy

All Lower - antuka
22.06.20
1. kolo
vs. Martyna Kubka1-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Paula Kania3-6, 6-72 prohradetail zápasu
Egypt W25 Cairo - tvrdý
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Daria Krasnova6-1, 6-2 výhradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Yuliya Hatouka1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Justine Pysson5-7, 6-72 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
18.12.19
1. kolo
vs. Veronika Pepelyaeva5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
15.12.19
1. kolo
vs. Jantje Tilbuerger7-5, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W15 Jablonec - koberec
03.12.19
1. kolo
vs. Barbora Miklova2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
26.11.19
1. kolo
vs. Caijsa Wilda Hennemann6-71, 6-3, 1-6 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
29.10.19
1. kolo
vs. Elena Malygina6-4, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Dasha Ivanova6-75, 3-6 prohradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Karolina Vlckova3-6, 6-0, 6-3 výhradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Jawairiah Noordin2-3, Jawairiah Noordin - skrečvýhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
03.10.19
2. kolo
vs. Jawairiah Noordin0-6, 1-6 prohradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Vickie Trocker6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Holland W15 Oldenzaal - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Eva Vedder5-7, 1-6 prohradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Vivien Sandberg6-2, 6-1 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Yu Shan6-1, 6-1 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Perla Nieuwboer7-63, 6-2 výhradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Yue Yuan7-5, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Poland W25 Grodzisk - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Maja Chwalinska1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Poland W25 Bytom - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Anastasiya Shoshyna2-6, 0-6 prohradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Katarzyna Wysoczanska3-6, 6-1, 10-6 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Laura Duhl6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Poland W60+H Torun - antuka
06.06.19
2. kolo
vs. Irina Maria Bara2-6, 2-6 prohradetail zápasu
04.06.19
1. kolo
vs. Olivia Rogowska6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
29.05.19
1. kolo
vs. Barbara Gatica1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
24.05.19
čtvrtfinále
vs. Joanne Zuger4-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.05.19
2. kolo
vs. Margaux Orange7-5, 6-4 výhradetail zápasu
21.05.19
1. kolo
vs. Ruxandra Schech6-3, 6-3 výhradetail zápasu
<