ZÁPAS
30.10.19 | 1. kolo | Martyna Kubka | Elizaveta Koklina | 6-1, 1-0, - skreč | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Martyna Kubka | Elizaveta Koklina | |
1. podání % | 12/17 (71%) | 15/21 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/12 (92%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/5 (100%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 14/21 (67%) | 1/17 (6%) |
Vyhrané body celkem | 30/38 (79%) | 8/38 (21%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Martyna Kubka vs. Elizaveta Koklina - Vzájemné zápasy
30.10.19 | 1. kolo | Martyna Kubka | Elizaveta Koklina | 6-1, 1-0, Elizaveta Koklina - skreč | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Martyna Kubka form & Elizaveta Koklina form
Martyna Kubka - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Aravane Rezai | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
02.12.23 finále | vs. Julie Struplova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.23 semifinále | vs. Kamilla Bartone | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-1, 3-6, - Martyna Kubka - skreč | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Elena Milovanovic | 6-75, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anna Snigireva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Alison Van Uytvanck | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Sandra Samir | 6-1, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-76, 7-65 | detail zápasu |
Elizaveta Koklina - poslední zápasy
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 kvalifik. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Hadassah Grace Msine | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Sophie Luescher | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Van Emst | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Alica Rusova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Shreya Tatavarthy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Mrvic | 1-0, Andrea Mrvic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | - Elizaveta Koklina - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 2-6 | detail zápasu |