Taliansko
29.06.95, 28 Let
29.06.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Susanna Ciccone vs. Martina Spigarelli - Vzájemné zápasy
18.09.17 | 1. kolo kval. | Martina Spigarelli | Susanna Ciccone | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Susanna Ciccone form & Martina Spigarelli form
Susanna Ciccone - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Campagnolo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Virginia Ciccone | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Sara Gambogi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Cristina Ene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Caserta - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Martina Trevisan | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.09.15 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Jasmin Ladurner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.15 kvalifik. | vs. Ida Alfredsson | 5-0, Ida Alfredsson - skreč | detail zápasu | |
Tevere Remo - antuka | ||||
20.06.11 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome Tevere - antuka | ||||
21.06.10 1. kolo | vs. Valentine Confalonieri | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Martina Spigarelli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |