INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ioana Gaspar vs. Martina Spigarelli - Vzájemné zápasy
13.03.18 | 1. kolo | Martina Spigarelli | Ioana Gaspar | 6-4, 7-65 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Ioana Gaspar form & Martina Spigarelli form
Ioana Gaspar - poslední zápasy
W15 Brasov - antuka | ||||
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Nastja Kolar | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Sol Faga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Mihaela Tsoneva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Jana Bojovic | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
02.07.21 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.06.21 semifinále | vs. Michaela Bayerlova | 6-74, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.21 čtvrtfinále | vs. Tina Nadine Smith | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.21 2. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.05.21 finále | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.21 semifinále | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.05.21 2. kolo | vs. Anaelle Leclercq | 6-1, 3-0, Anaelle Leclercq - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.10.20 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Martina Spigarelli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |