INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Despina Papamichail vs. Martina Spigarelli - Vzájemné zápasy
21.07.14 | 2. kolo | Despina Papamichail | Martina Spigarelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Viserba | antuka |
31.03.14 | 2. kolo | Martina Spigarelli | Despina Papamichail | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Despina Papamichail form & Martina Spigarelli form
Despina Papamichail - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Maia Lumsden | 7-64, 6-1 | detail zápasu |
Martina Spigarelli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |