INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Charlotte Roemer vs. Martina Spigarelli - Vzájemné zápasy
18.10.17 | 2. kolo | Martina Spigarelli | Charlotte Roemer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Roja De | antuka |
22.03.16 | 1. kolo | Martina Spigarelli | Charlotte Roemer | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Charlotte Roemer form & Martina Spigarelli form
Charlotte Roemer - poslední zápasy
Billie Jean - tvrdý | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.05.19 semifinále | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.19 čtvrtfinále | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Martina Spigarelli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |