Rusko
24.04.94, 29 Let
24.04.94, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Anastasiya Zubkova vs. Martina Spigarelli - Vzájemné zápasy
12.05.14 | kvalifik. | Martina Spigarelli | Anastasiya Zubkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Anastasiya Zubkova form & Martina Spigarelli form
Anastasiya Zubkova - poslední zápasy
Indian Harbour - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Kaitlyn Christian | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pereira - antuka | ||||
27.10.14 1. kolo kval. | vs. Domenica Gonzalez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pereira - antuka | ||||
20.10.14 kvalifik. | vs. Claudia Wiktorin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Arantxa Sanchez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lima - antuka | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Milagros Montero | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lima - antuka | ||||
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.07.14 kvalifik. | vs. Eden D'Oliveira | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Quintana Roo - tvrdý | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Mercedes Hammond | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coatzacoalcos - tvrdý | ||||
09.06.14 kvalifik. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.14 1. kolo | vs. Gabriella Umoquit | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pachuca - tvrdý | ||||
02.06.14 2. kolo | vs. Carolina Betancourt | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.14 kvalifik. | vs. Kylie Wilcox | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.06.14 1. kolo | vs. Maria Jose Samano Moreno | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
12.05.14 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
05.05.14 1. kolo | vs. Giada Clerici | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.05.14 kvalifik. | vs. Veronica Napolitano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
28.04.14 1. kolo kval. | vs. Marcella Cucca | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.09.13 1. kolo | vs. Viktoriya Bogoslovskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
16.09.13 1. kolo | vs. Giulia Bruzzone | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.09.13 1. kolo | vs. Nikola Horakova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
02.09.13 1. kolo | vs. Viktoriya Bogoslovskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.08.13 1. kolo kval. | vs. Maria Zubkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.13 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.13 kvalifik. | vs. Leslie Soto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
La Paz - antuka | ||||
29.07.13 1. kolo kval. | vs. Lucia Gutierrez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Barranquilla - antuka | ||||
19.11.12 1. kolo | vs. Libby Muma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Quillota - antuka | ||||
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Sabina Ramirez | 4-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
22.10.12 kvalifik. | vs. Julia Browne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
15.10.12 1. kolo kval. | vs. Montserrat Alonso | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
09.04.12 1. kolo kval. | vs. Mariana Degano | 0-6, -def. | detail zápasu |
Martina Spigarelli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |