ZÁPAS
04.02.18 | 1. kolo kval. | Martina Pradova | Sarka Richterova | 7-65, 6-75, 7-65 | Trnava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
16.05.00, 23 Let
16.05.00, 23 Let
Martina Pradova vs. Sarka Richterova - Vzájemné zápasy
26.11.18 | 1. kolo kval. | Sarka Richterova | Martina Pradova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Milovice | tvrdý I. |
04.02.18 | 1. kolo kval. | Martina Pradova | Sarka Richterova | 7-65, 6-75, 7-65 | detail zápasu | Trnava | tvrdý I. |
Martina Pradova form & Sarka Richterova form
Martina Pradova - poslední zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.21 kvalifik. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 finále | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.11.19 semifinále | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Sarka Richterova - poslední zápasy
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.18 kvalifik. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 3-6, def. | detail zápasu | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Dominika Talpova | Dominika Talpova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Adela Jarosova | 7-63, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-75, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-3 | detail zápasu |