ZÁPAS
14.11.19 | 2. kolo | Martina Pradova | Arabella Koller | 6-0, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Martina Pradova | Arabella Koller | |
1. podání % | 25/38 (66%) | 41/55 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/25 (84%) | 19/41 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/55 (55%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Martina Pradova | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martina Pradova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
4-0 | Arabella Koller | |
0-0 | ||
Martina Pradova | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Martina Pradova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Martina Pradova | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Arabella Koller | |
0-0, 15-15 | ||
Martina Pradova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Arabella Koller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Martina Pradova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Arabella Koller | |
0-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
31.08.00, 23 Let
18 770 $
31.08.00, 23 Let
18 770 $
Martina Pradova vs. Arabella Koller - Vzájemné zápasy
14.11.19 | 2. kolo | Martina Pradova | Arabella Koller | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Martina Pradova form & Arabella Koller form
Martina Pradova - poslední zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.21 kvalifik. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 finále | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.11.19 semifinále | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Arabella Koller - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu |