ZÁPAS
13.05.19 | 1. kolo kval. | Martina Pradova | Anda Ghinga | 3-6, 6-1, 10-4 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
04.04.02, 22 Let
04.04.02, 22 Let
Martina Pradova vs. Anda Ghinga - Vzájemné zápasy
13.05.19 | 1. kolo kval. | Martina Pradova | Anda Ghinga | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Martina Pradova form & Anda Ghinga form
Martina Pradova - poslední zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrowiecova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Eszter Meri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.21 kvalifik. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Cairo - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Cairo - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Maja Issler | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.19 finále | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
16.11.19 semifinále | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Anda Ghinga - poslední zápasy
W25 Arad - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Petrova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Martina Minetti | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Bedrnova | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Lena Greiner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Leonora Radocaj | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Agata Bachanek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Petra Kucerova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Maria Toma | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Maria Fernanda Morales | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Moroi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Cornelia Maria Olteanu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Theodora Iosub | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 3-6 | detail zápasu |