ZÁPAS
10.09.19 | 2. kolo kval. | Martina Maria Bovio | Keira Blackbeard | 6-2, 3-6, 10-5 | W15 Buenos | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
29.08.05, 18 Let
29.08.05, 18 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
14.07.03, 20 Let
14.07.03, 20 Let
Martina Maria Bovio vs. Keira Blackbeard - Vzájemné zápasy
10.09.19 | 2. kolo kval. | Martina Maria Bovio | Keira Blackbeard | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | W15 Buenos | antuka |
Martina Maria Bovio form & Keira Blackbeard form
Martina Maria Bovio - poslední zápasy
W15 Campinas - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Verena Meliss | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Alessandra Crump | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Luisa Oliveira | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Camila Rodero | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 3-6, 7-66, 5-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 4-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sol Rabin | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Livia Rodrigues Daud | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Vivas | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Nicole Poj | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Julieta Estable | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Tania Sfilio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Rocio Daniela Merlo | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Julia Zhu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gala Arangio | 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Avataneo | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Asylzhan Arystanbekova | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Anet Angelika Koskel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sara Borkop | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu |
Keira Blackbeard - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Yu Shan | 1-6, 7-66, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | Milana Safiullina - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Melis Sakiroglu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Shivaani Ganesh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Bossi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Meriem Makhlouf | - Keira Blackbeard - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Daria Frayman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Andrea Roots | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Beatrise Zeltina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | Meryem Alexandra Guener - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |