ZÁPAS
05.08.19 | 1. kolo kval. | Martina Kudelova | Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | W15 Olomouc | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
05.07.99, 24 Let
05.07.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
29.01.03, 21 Let
29.01.03, 21 Let
Martina Kudelova vs. Natalie Augustinova - Vzájemné zápasy
05.08.19 | 1. kolo kval. | Martina Kudelova | Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | W15 Olomouc | antuka |
Martina Kudelova form & Natalie Augustinova form
Martina Kudelova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
11.08.19 finále | vs. Ange Oby Kajuru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.19 semifinále | vs. Jana Bojovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Linnea Malmqvist | 6-711, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kristina Novak | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Celine Fritsch | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daria Kononchuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 6-1, 3-0, Valentina Giavazzi - skreč | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.11.17 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Jiahuan He | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Natalie Augustinova - poslední zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.21 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detail zápasu |