ZÁPAS
11.06.18 | kvalifik. | Martina Colmegna | Valentina Losciale | 6-2, 6-0 | Padova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Martina Colmegna | Valentina Losciale | |
1. podání % | 33/47 (70%) | 22/41 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/33 (61%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 6/19 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 27/41 (66%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body celkem | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Martina Colmegna | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Valentina Losciale | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Martina Colmegna | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Valentina Losciale | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-1 | Valentina Losciale | |
0-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 4-1 | |
Martina Colmegna | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Valentina Losciale | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Martina Colmegna | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Valentina Losciale | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Martina Colmegna | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Martina Colmegna | 3-0 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Martina Colmegna | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Martina Colmegna | 5-0 | |
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
04.01.97, 27 Let
04.01.97, 27 Let
Martina Colmegna vs. Valentina Losciale - Vzájemné zápasy
22.01.20 | 1. kolo | Martina Colmegna | Valentina Losciale | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
11.06.18 | kvalifik. | Martina Colmegna | Valentina Losciale | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Padova | antuka |
Martina Colmegna form & Valentina Losciale form
Martina Colmegna - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Valentina Losciale - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Alessia Popescu | 4-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-73, 10-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Kondos | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 3-6, 4-2, - Valentina Losciale - skreč | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.22 1. kolo kval. | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.22 kvalifik. | vs. Sijia Wei | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Estelle Najean | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 6-2, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Silvia Maria Costache | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 7-5, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Elina Zakharova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu |