USA
28.07.94, 29 Let
28.07.94, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kathleen De Rienzo vs. Martina Colmegna - Vzájemné zápasy
21.02.18 | 1. kolo | Martina Colmegna | Kathleen De Rienzo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Kathleen De Rienzo form & Martina Colmegna form
Kathleen De Rienzo - poslední zápasy
Santa Margherita - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Alina Mekhtieva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Anna Kubareva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Paulina Czarnik | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.02.18 kvalifik. | vs. Julia Kimmelmann | 6-0, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.02.18 1. kolo | vs. Anna Morgina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.18 kvalifik. | vs. Maria Patrascu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Norman - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Raveena Kingsley | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Yuliya Lysa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Florence - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Emma Allen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sumter - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Flores | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Francesca Fusinato | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Anna Baranovski | 3-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Stillwater - tvrdý | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Angelina Shakhraychuk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Albuquerque - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Redding - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Kerrie Cartwright | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Landisville - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Perper | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Fort Worth - tvrdý | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Brooke Dennis | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Martina Colmegna - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | detail zápasu |