ZÁPAS
08.07.19 | kvalifik. | Martina Capurro Taborda | Natalie Augustinova | 6-3, 6-1 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
29.01.03, 21 Let
29.01.03, 21 Let
Martina Capurro Taborda vs. Natalie Augustinova - Vzájemné zápasy
08.07.19 | kvalifik. | Martina Capurro Taborda | Natalie Augustinova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Martina Capurro Taborda form & Natalie Augustinova form
Martina Capurro Taborda - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
06.08.23 finále | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.23 semifinále | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | detail zápasu |
Natalie Augustinova - poslední zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
17.09.21 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.21 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detail zápasu |