ZÁPAS
31.05.17 | 2. kolo | Martina Capurro Taborda | Madison Bourguignon | 6-4, 6-4 | Villa Del | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Martina Capurro Taborda | Madison Bourguignon | |
1. podání % | 42/61 (69%) | 60/87 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/42 (60%) | 32/60 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/15 (33%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 43/87 (49%) | 24/61 (39%) |
Vyhrané body celkem | 80/148 (54%) | 68/148 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
19.09.97, 26 Let
15 084 $
19.09.97, 26 Let
15 084 $
Martina Capurro Taborda vs. Madison Bourguignon - Vzájemné zápasy
31.05.17 | 2. kolo | Martina Capurro Taborda | Madison Bourguignon | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Villa Del | antuka |
21.03.16 | 1. kolo | Madison Bourguignon | Martina Capurro Taborda | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | Sao Jose | antuka |
Martina Capurro Taborda form & Madison Bourguignon form
Martina Capurro Taborda - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
06.08.23 finále | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.23 semifinále | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | detail zápasu |
Madison Bourguignon - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | - Madison Bourguignon - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Versace Gatti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 5-7, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Katherine Hui | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Anamaria Federica Oana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 7-66, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 3-6, 7-64, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Francoise Abanda | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Anushka Ashar | 6-0, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
W60 Barranquilla - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ibague - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Carole Monnet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Javiera Verdugo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Valentina Ivanov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Rushri Wijesundera | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Lindsay Zink | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu |