Rusko
02.02.95, 29 Let
10 455 $
02.02.95, 29 Let
10 455 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Diana Shevchenko vs. Martina Capurro Taborda - Vzájemné zápasy
28.06.17 | 1. kolo | Martina Capurro Taborda | Diana Shevchenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Diana Shevchenko form & Martina Capurro Taborda form
Diana Shevchenko - poslední zápasy
Karshi - tvrdý | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
15.04.18 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Milana Maslenkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.12.17 kvalifik. | vs. Ralina Kalimullina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Grebenik | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Chiara Pascale | 3-6, 1-4, - Diana Shevchenko - skreč | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Freya Christie | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.11.17 kvalifik. | vs. Se-Hyun Kim | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Isolde De Jong | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Avika Sagwal | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.11.17 1. kolo | vs. Dan Ni Wang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Zi Yi Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Naomi Totka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.17 1. kolo | vs. Nina Kolar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.17 kvalifik. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Volodko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
24.07.17 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 0-6, 0-5, - Diana Shevchenko - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Elyse Lavender | Elyse Lavender - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
Martina Capurro Taborda - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
06.08.23 finále | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.23 semifinále | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | detail zápasu |