INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Shweta Rana vs. Martha Matoula - Vzájemné zápasy
20.05.13 | 1. kolo | Martha Matoula | Shweta Rana | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Athens | tvrdý |
Shweta Rana form & Martha Matoula form
Shweta Rana - poslední zápasy
Bhopal - tvrdý | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Prerna Bhambri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indore - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Rishika Sunkara | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Kelly Williford | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
13.09.17 1. kolo | vs. Naomi Totka | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Aurangabad - antuka | ||||
08.06.17 čtvrtfinále | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.17 2. kolo | vs. Alexandra Walters | 5-0, Alexandra Walters - skreč | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo | vs. Prakriti Banwani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
19.04.17 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Hania Abouelsaad | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.04.17 kvalifik. | vs. Junsai Wang | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-73, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Gwalior - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo | vs. Mihika Yadav | 7-5, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
26.10.16 2. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.16 1. kolo | vs. Pareen Shivekar | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.16 1. kolo | vs. Theiviya Selvarajoo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.09.16 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.07.16 2. kolo | vs. Victoria Muntean | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.16 1. kolo | vs. Rio Kitagawa | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.07.16 2. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.16 1. kolo | vs. Risa Hasegawa | 6-1, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.07.16 2. kolo | vs. Brenda Njuki | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.07.16 1. kolo | vs. Katya Malikova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.07.16 1. kolo | vs. Shelby Talcott | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.06.16 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.16 1. kolo | vs. Veronika Stotyka | 6-76, 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Martha Matoula - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu |