Srbsko
06.11.94, 29 Let
06.11.94, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Marjana Medarevic vs. Martha Matoula - Vzájemné zápasy
07.10.13 | 1. kolo kval. | Martha Matoula | Marjana Medarevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Athens | tvrdý |
Marjana Medarevic form & Martha Matoula form
Marjana Medarevic - poslední zápasy
Brcko - antuka | ||||
14.09.15 kvalifik. | vs. Natalie Barbir | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Lenka Antonijevic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vinkovci - antuka | ||||
17.08.15 2. kolo kval. | vs. Lea Cutura | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Palic - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Claudia Chavarria Perez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Nada Dimovska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Milica Tesic | 6-3, 2-6, 1-3, - Marjana Medarevic - skreč | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
01.09.14 2. kolo kval. | vs. Marija Mastilovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brcko - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Elizabeta Bauer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zajecar - antuka | ||||
04.08.14 2. kolo kval. | vs. Jelena Janosevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Palic - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Danijela Tomic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Sara Kostic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Athens - tvrdý | ||||
07.10.13 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Athens - tvrdý | ||||
30.09.13 2. kolo kval. | vs. Klara Alenas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.13 1. kolo kval. | vs. Aggeliki Prezani | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
09.09.13 kvalifik. | vs. Nelli Ponomareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.13 2. kolo kval. | vs. Milica Stepanovic | Milica Stepanovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
02.09.13 1. kolo kval. | vs. Milena Toseva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
Brcko - antuka | ||||
12.08.13 1. kolo kval. | vs. Antonela Susak | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
03.09.12 1. kolo kval. | vs. Tijana Tofiloski | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Martha Matoula - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Ipek Oz | 7-67, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-0, 4-0, Polina Kudermetova - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 7-611, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu |