ZÁPAS
14.03.18 | 2. kolo | Marta Kostyuk | Fang Ying Xun | 6-2, 1-6, 6-4 | Shenzhen | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Marta Kostyuk | Fang Ying Xun | |
1. podání % | 69/95 (73%) | 46/71 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/69 (54%) | 27/46 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/26 (46%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 35/71 (49%) | 46/95 (48%) |
Vyhrané body celkem | 84/166 (51%) | 82/166 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Marta Kostyuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 40-15[BP] | ||
2-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-0 | Fang Ying Xun | |
4-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-1 | Fang Ying Xun | |
4-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Fang Ying Xun | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marta Kostyuk | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Marta Kostyuk | 0-2 | |
0-0, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Marta Kostyuk | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
0-5 | Fang Ying Xun | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Marta Kostyuk | 1-5 | |
1-6 |
3 | ||
0-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 30-40 | ||
0-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 40-15[BP], 30-40 | ||
1-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marta Kostyuk | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-3 | Fang Ying Xun | |
3-4 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marta Kostyuk | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Marta Kostyuk | 5-4 | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marta Kostyuk vs. Fang Ying Xun - Vzájemné zápasy
14.03.18 | 2. kolo | Marta Kostyuk | Fang Ying Xun | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Shenzhen | tvrdý |
08.03.18 | 2. kolo | Marta Kostyuk | Fang Ying Xun | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Zhuhai | tvrdý |
Marta Kostyuk form & Fang Ying Xun form
Marta Kostyuk - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
15.03.24 semifinále | vs. Iga Swiatek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Potapova | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 4. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 3. kolo | vs. Marketa Vondrousova | Marketa Vondrousova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Mai Hontama | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Katie Boulter | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Jessica Pegula | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-2, - Marta Kostyuk - skreč | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
23.01.24 čtvrtfinále | vs. Cori Gauff | 6-76, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 4. kolo | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.24 3. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Elise Mertens | 5-7, 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Claire Liu | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Jelena Ostapenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
04.10.23 3. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
19.09.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Stacey Fung | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Magda Linette | 6-2, 7-65 | detail zápasu |
Fang Ying Xun - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu |