Marta Custic vs. Maja Radenkovic 10.03.2020

Marta Custic vs. Maja Radenkovic 10.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

10.03.202. kolo kval.Marta Custic Maja Radenkovic 7-5, 6-2 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Marta Custic
Španielsko
09.02.02, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
07.04.02, 18 Let







Maja Radenkovic
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Marta Custic vs. Maja Radenkovic - Vzájemné zápasy

10.03.202. kolo kval.Marta CusticMaja Radenkovic7-5, 6-2 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Marta Custic - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
kvalifik.
vs. Sinead Lohan3-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Maja Radenkovic7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Sylvie Zund2-6, 3-6 prohradetail zápasu
France W25 Macon - tvrdý I.
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz4-6, 6-72 prohradetail zápasu
Spain W15 Palmanova - antuka
05.02.20
1. kolo
vs. Carlota Martinez Cirez3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
23.01.20
1. kolo
vs. Margot Yerolymos4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Spain W25 Seville - antuka
15.10.19
1. kolo
vs. Alexandra Cadantu3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Spain Roja De - antuka
09.10.19
2. kolo
vs. Katharina Gerlach1-6, 1-6 prohradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Dalma Galfi2-4, Dalma Galfi - skrečvýhradetail zápasu
Spain W60+H Valencia - antuka
24.09.19
kvalifik.
vs. Maryna Zanevska3-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
23.09.19
1. kolo kval.
vs. Seone Mendez6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
USA U.S. Open - tvrdý
04.09.19
2. kolo
vs. Reese Brantmeier6-74, 7-65, 4-6 prohradetail zápasu
02.09.19
1. kolo
vs. Diane Parry6-4, 7-64 výhradetail zápasu
United Kingdom Wimbledon (juniors) - tráva
08.07.19
1. kolo
vs. Robin Montgomery4-6, 6-75 prohradetail zápasu
France French Open - antuka
04.06.19
2. kolo
vs. Leylah Annie Fernandez0-6, 3-6 prohradetail zápasu
02.06.19
1. kolo
vs. Darja Semenistaja3-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Spain W25 Monzon - tvrdý
08.05.19
1. kolo
vs. Irene Burillo Escorihuela6-74, 2-6 prohradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Daniella Medvedeva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Vishnevskaya6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Spain W60 Les - tvrdý
01.05.19
1. kolo
vs. Ioana Loredana Rosca6-3, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Australia Australian Open - tvrdý
21.01.19
2. kolo
vs. Lisa Pigato6-3, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
19.01.19
1. kolo
vs. Maria Krupenina6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Sant Cugat - antuka
29.10.18
2. kolo kval.
vs. Olga Saez Larra2-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Claudia De Las Heras Armenteras6-0, 7-5 výhradetail zápasu
United Kingdom Wimbledon (juniors) - tráva
07.07.18
1. kolo
vs. Lulu Sun1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Spain Barcelona - antuka
10.06.18
1. kolo kval.
vs. Alicia Herrero Linana6-2, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Spain La Bisbal - antuka
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Nadia Podoroska1-6, 1-6 prohradetail zápasu

Maja Radenkovic - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Marta Custic5-7, 2-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Helena Spiridis4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Adelina Krueger3-6, 6-1, 3-10 prohradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Sara Gambogi0-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Haine Ogata6-2, 4-6, 10-6 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
22.01.20
1. kolo kval.
vs. Tamara Barad Itzhaki1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
04.12.19
1. kolo
vs. Jantje Tilbuerger6-75, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
26.11.19
kvalifik.
vs. Anhelina Kalita1-6, 3-6 prohradetail zápasu
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Demi Tran6-4, 6-1 výhradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Diana Mascenikova6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Elena Korokozidi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
30.10.19
1. kolo
vs. Olivia Malm1-6, 4-6 prohradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Sofiya Chekhlystova6-0, 6-4 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Emilie Elde7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
23.10.19
1. kolo
vs. Fanny Ostlund3-6, 6-71 prohradetail zápasu
22.10.19
kvalifik.
vs. Helena Narmont6-3, 6-2 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Frida Bostrand6-2, 4-6, 11-9 výhradetail zápasu
Bulgaria W15 Sozopol - tvrdý
30.09.19
kvalifik.
vs. Elena Kraleva6-74, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
Sweden W15 Gothenburg - antuka
08.05.19
1. kolo
vs. Klara Milicevic4-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Fanny Norin6-1, 6-2 výhradetail zápasu
06.05.19
1. kolo kval.
vs. Nathalie Johansson7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Serbia Prokuplje - antuka
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Andjela Jocovic4-6, 6-3, 6-72 prohradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
24.06.18
1. kolo kval.
vs. Zoe Kruger2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Sweden Ystad - antuka
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Malene Helgo3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Sweden Helsingborg - antuka
27.06.16
1. kolo kval.
vs. Olga Helmi3-6, 3-6 prohradetail zápasu
<