ZÁPAS
26.11.18 | 1. kolo kval. | Marketa Petruzelova | Laura Svatikova | 6-3, 3-6, 6-4 | Milovice | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
09.04.00, 23 Let
09.04.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Marketa Petruzelova vs. Laura Svatikova - Vzájemné zápasy
26.11.18 | 1. kolo kval. | Marketa Petruzelova | Laura Svatikova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Milovice | tvrdý I. |
Marketa Petruzelova form & Laura Svatikova form
Marketa Petruzelova - poslední zápasy
W60 Prague - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.22 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Kamila Neradova | 5-7, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Tess Sugnaux | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Daniels Sierra | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Yuval Keren | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Adela Vasickova | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Magdalena Zajda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Samantha Koelliker | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Laura Svatikova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - skreč | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - skreč | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detail zápasu |